Team
51727
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-51727,eltd-core-1.1.3,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,transparent_content,fade_text_scaledown,side_menu_slide_from_right, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-7.3,vc_responsive
Ewelina Wójcik
Radca prawny od 2015 roku, egzamin radcowski zdany z wyróżnieniem, certyfikowany mediator gospodarczy.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała Statoil Fuel & Retail Sp. z o.o.(obecnie Cirkle K), gdzie świadczyła pomoc prawną od 2009 roku do 2015 roku, oraz jako radca prawny w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładzie Higieny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego- kierunek prawo, Wydziału Dziennikarstwa i Nauki Politycznych- kierunek dziennikarstwo i komunikacja Społeczna, studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego – Prawo Zamówień Publicznych.

 

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności w postępowaniu sądowym i prawie spółek handlowych. W szczególnym obszarze zainteresowania jest świadczenie pomocy prawnej Klientom z branży TSL, w tym spraw związanych z Konwencją o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR) z dnia 19 maja 1956 r. oraz ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe – windykacja należności, likwidacja szkód na pojeździe i towarze związanych z wypadkami komunikacyjnymi, szkody powstałe z uszkodzeniem lub zaginięciem towaru. W zakresie prawa spółek pomaga klientom w doborze odpowiedniej formy wykonywania działalności gospodarczej- danego typu spółki, jak również doradza w zakresie bieżącej działalności. Ponadto w obszarze specjalizacji pozostaje Prawo obligacji, gdzie doradza zarówno obligatariuszom, jak i emitentom obligacji. Poza prawem gospodarczym pomaga również Klientom w sprawach spadkowych.
Patrycja Klimczak
Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia ukończyła w 2018 roku.

 

Pierwsze doświadczenie zdobywała w trakcie studiów, gdzie w 2018 roku praktykowała w warszawskiej kancelarii, zajmując się obsługą przedsiębiorców, rejestracją spółek prawa handlowego, ich przekształcaniem oraz bieżącym doradztwem. Pod koniec 2018 roku rozpoczęła pracę w międzynarodowym domu mediowym Dentsu Aegis Network, gdzie jako młodszy prawnik zajmowała się obsługą spółek wchodzących w skład grupy oraz kwestiami związanymi z ich bieżącą działalnością z zakresu prawa handlowego, prawa własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych. Z Kancelarią związana jest od listopada 2019 roku, gdzie dokonali umiejętności z zakresu prawa procesowego oraz prawa transportowego.
Specjalizuje się w prawie spółek handlowych oraz prawie medycznym.
 
Christian Seifert
adwokat prawa niemieckiego od 2003 roku.

 

Absolwent Uniwersytetu Mannheim – kierunek prawo. Aplikację prawniczą ukończył w Brandenburgii. W lipcu 2003 roku ukończył aplikację zdobywając licencję adwokacką. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w kancelarii.

 

Biegle włada językiem polskim. Pomoc prawną świadczy pod jurysdykcją prawa niemieckiego.  W zakresie specjalizacji znajduje się prawo transportowym i spedycyjnym, prowadzenie postępowań sądowych i egzekucyjnych w zakresie windykacji należności, prawo spółek, prawo odszkodowawcze, w tym związane z  wypadkami drogowymi oraz prawo karne.